Real estate and construction

Real estate and construction
Forms of payment:

Payment in installments

Over the course of months and even years. Intervals between court sessions allow for an even distribution of expenses.

No advance payment.

To start working on the case, it's enough to pay a small amount for preparing the lawsuit. Because time is more valuable than money.

Expense control

You pay only for the work actually done. No hidden fees or other unpleasant surprises.

Get a consultation

Always ready to provide you with the necessary qualified assistance and consultation to achieve the best solution.

Документи
Or you can write your own:
Our experience:

До нас звернулася клієнтка, все майно якої було арештовано. При цьому, клієнтка дізналась про це тільки зараз та взагалі не пам’ятала, чому так трапилось.

Поставлена задача:

Адвокати з нерухомості АО «Юріс Феррум» мали встановити, хто і на яких підставах наклав арешт на усе майно та скасувати заборони

Результат:

Суд задовольнив скаргу на бездіяльність державного виконавця та зобов’язав уповноважену особу відділу державної виконавчої служби зняти арешт.

Адвокати з нерухомості АО «ЮРІС ФЕРРУМ» захистило право власності клієнтки на квартиру.

Поставлена задача:

До АО «ЮРІС ФЕРРУМ» звернулася клієнтка, яка придбала квартиру і невдовзі після цього отримала повістку до суду. Виявилося, що існує судовий спір про нерухомість, в ході якого Департамент комунальної власності ОМР оспорює приватизацію придбаної квартири.

Дізнавшись про зміну власника спірної квартири, Департамент уточнив позовні вимоги та просив також виселити нашу клієнтку та скасувати державну реєстрацію її права власності. 

Результат:

Нашим адвокатам з нерухомості вдалося спростувати аргументи Департаменту комунальної власності ОМР, тому суд повністю відмовив у задоволенні позовних вимог.

 І в якості бонусу – АО «ЮРІС ФЕРРУМ» вдалося домогтися компенсації витрат клієнтки на правову допомогу в загальній сумі майже 30 000 грн.

Адвокати з нерухомості АО «Юріс Феррум» стягнули на користь клієнта грошові кошти у судовому порядку.

Майже два роки тому до нас звернувся клієнт. Йому не повернули аванс за квартиру та гроші, які агентство отримало на «зберігання». 

Договори, підписані клієнтом, його ніяким чином не захищали, навпаки, містили окремі пункти, за якими він міг втратити суттєву грошову суму.

Поставлена задача:

Клієнт вирішив купити елітну квартиру. Звернувся до агентства нерухомості. Йому знайшли нібито підходящий варіант та запропонували підписати Договір про наміри укласти договір купівлі-продажу. 

Клієнт погодився, передав продавцеві аванс і ще досить значну суму – агентству нерухомості. 

Після цього виявилось, що документи на квартиру не в порядку. Із-за цього укласти угоду було не можливо, тому клієнт попросив повернути гроші. 

Продавець вирішив залишити собі гроші як завдаток. Представники агентства нерухомості зробили вигляд, що їх це питання не стосується і ніякі гроші вони не бачили.

Результат:

Суд задовольнив позов та стягнув на користь клієнта передані гроші, судовий збір та гонорар адвоката.