🇺🇦 We work online throughout Ukraine

Ensure your legal reliability

🇺🇦 We work online throughout Ukraine

Sports law

We specialize in resolving complex cases that others have already lost.

Unlike promises of miracles, we will simply make things better. Even in seemingly hopeless cases, we develop a strategy and achieve results that satisfy our clients.

9

Years of experience

>355

Won cases

3580

Conducted meetings

94%

Victories

What services do we provide?

We strive to "make this world a little better" by raising legal awareness among people and society. We engage students in practice, give lectures, create legal infographics for citizens, and participate in charity events.

Juris Ferrum
Customs law
Customs law
Customs law
Customs law
Get a consultation
Settlement of Disputes
Settlement of Disputes
Settlement of Disputes
Settlement of Disputes
Get a consultation
Business support and protection
Business support and protection
Business support and protection
Business support and protection
Get a consultation
Family law
Family law
Family law
Family law
Get a consultation
Corporate law
Corporate law
Corporate law
Corporate law
Get a consultation
Real estate and construction
Real estate and construction
Real estate and construction
Real estate and construction
Get a consultation
Tax law
Tax law
Tax law
Tax law

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Accusantium ad aliquid atque doloremque earum eius facilis fuga inventore ipsa labore laudantium magnam minus neque nesciunt nisi, obcaecati officiis omnis provident quam qui quia quibusdam quidem quo recusandae reprehenderit sapiente sequi sunt tenetur unde voluptatibus. 

Get a consultation
Sports law
Sports law
Sports law
Sports law

Relationships arising in sports have a specific nature. Sporting outcomes coexist with injuries, doping, weak legislative foundations, and regulatory document requirements.

There is no Sports Code in Ukraine, although it has been talked about for a long time. Therefore, one has to navigate between national legislation and the norms of sports organizations.

Get a consultation
Кораблі
Візитка

How do we work?

We value your time and ours, so in case of unforeseen circumstances, we inform you in advance and offer possible solutions to the situation.

Our work is conducted clearly and openly for clients. If your case involves multiple legal instances, we will communicate that as well.

We operate within the legal framework and always care for the interests of the client. Our approach excludes the use of dark schemes. We are incorruptible and preserve our reputation, adhering to the principles of honesty and legality.

Our experience:

Спортивні адвокати АО «ЮРІС ФЕРРУМ» довели, що клієнтка не порушувала антидопінгові правила.

Поставлена задача

Наприкінці 2019 року до АО "Юрис Феррум" звернулася українська синхроністка, в допінг-пробі якої було виявлено заборонений фуросемід. 

За порушення антидопінгових правил спортсменці загрожувала 4-річна дискваліфікація.

Результат:

Дискваліфікація скорочена з 4 років до 4 місяців. Наша клієнтка повернулся до тренувань та знову бере участь у змаганнях.

Адвокати з податкових спорів АО "ЮРІС ФЕРРУМ" оскаржили наказ про проведення перевірки та податкове повідомлення-рішення в Одеському окружному адміністративному суді.

Поставлена задача:

Наша клієнтка є фізичною особою-підприємцем, яка займається роздрібною торгівлею продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

Управління ДПС в Одеській області прийняло рішення про перевірку її господарської діяльності та видало відповідний наказ на проведення такої перевірки.

Після фактичної перевірки клієнтку звинуватили у порушенні ч. 1 ст. 151-1 КУпАП (неподання Z-звіту та відсутність штрих-коду МАП) і наклали штраф у розмірі майже 340 000 грн.

Результат:

Наша команда податкових адвокатів отримала переможні рішення у двох судових інстанціях: суд визнав протиправним та скасував податкове повідомлення-рішення, а також стягнув з Головного управління ДПС в Одеській області витрати на професійну правничу допомогу адвоката.

До нас звернулася клієнтка, все майно якої було арештовано. При цьому, клієнтка дізналась про це тільки зараз та взагалі не пам’ятала, чому так трапилось.

Поставлена задача:

Адвокати з нерухомості АО «Юріс Феррум» мали встановити, хто і на яких підставах наклав арешт на усе майно та скасувати заборони

Результат:

Суд задовольнив скаргу на бездіяльність державного виконавця та зобов’язав уповноважену особу відділу державної виконавчої служби зняти арешт.

Митні адвокати АО «ЮРІС ФЕРРУМ» захистили інтереси клієнта у справі про оскарження незаконного коригування митної вартості товару

Поставлена задача:

Минулого року до нас звернувся імпортер, який привозив філе тунця вартістю трохи більше 3 доларів США за кілограм.

Однак Одеська митниця не погодилася з цією оцінкою та встановила вартість у 6,3 долара США, прийнявши рішення про коригування митної вартості товару.

Це призвело до переплати нашим клієнтом митних платежів у сумі 187 600 гривень.

Результат:

Наша команда адвокатів з митних справ довела у суді незаконності рішення про коригування митної вартості товару, що дозволило вирішити спір на користь нашого клієнта. 

Одеський Окружний адміністративний суд прийняв наші аргументи та задовольнив позов, а також стягнув витрати на правову допомогу

Митні адвокати АО «ЮРІС ФЕРРУМ» захистили права одеської митної брокерки та оскаржили протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України.

Поставлена задача:

Наприкінці 2021 року до нас звернулася митна брокерка, у відношенні якої було складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Їй загрожував штраф у розмірі майже 1 мільйон гривень та конфіскація товару на таку ж суму. 

Одеська митниця стверджувала, що до України було завезено вогнегасники, а не запчастини до них (як це було насправді), а тому клієнтка неправильно визначила код товару

Незважаючи на те, що раніше неодноразово декларувалися аналогічні запчастини, і жодних претензій не було, цього разу митниця склала протокол та вилучила товар.

Результат:

Рішення суду першої інстанції вдалося отримати за декілька днів до початку повномасштабної війни, а відповідь на апеляційну скаргу Одеської митниці ми вже писали, коли лунали сирени. Навіть у період активних військових дій нам вдалося успішно захистити права клієнтки.

Митні адвокати АО «ЮРІС ФЕРРУМ» захистили інтереси клієнта у справі про оскарження незаконного коригування митної вартості товару

Поставлена задача:

Наш клієнт придбав смажені пресовані водорості та норі. 

Митний брокер, який діяв від імені клієнта, подав декларацію до Одеської митниці для розмитнення товару. У декларації була визначена митна вартість товару за основним методом - ціною договору (контракту). 

Проте Одеська митниця не погодилась із заявленою митною вартістю товару та прийняла рішення про коригування його митної вартості. Внаслідок цього клієнт переплатив митні платежі у сумі 324 139,17 гривень.

Результат:

Оцінивши наявні у справі докази, адміністративний суд скасував рішення Одеської митниці як відокремленого підрозділу Державної митної служби України про коригування митної вартості товару та картку відмови в прийнятті митної декларації.

Додатковим рішенням суду з митного органу були стягненні судові витрати та витрати на правову допомогу.

Адвокати з нерухомості АО «ЮРІС ФЕРРУМ» захистило право власності клієнтки на квартиру.

Поставлена задача:

До АО «ЮРІС ФЕРРУМ» звернулася клієнтка, яка придбала квартиру і невдовзі після цього отримала повістку до суду. Виявилося, що існує судовий спір про нерухомість, в ході якого Департамент комунальної власності ОМР оспорює приватизацію придбаної квартири.

Дізнавшись про зміну власника спірної квартири, Департамент уточнив позовні вимоги та просив також виселити нашу клієнтку та скасувати державну реєстрацію її права власності. 

Результат:

Нашим адвокатам з нерухомості вдалося спростувати аргументи Департаменту комунальної власності ОМР, тому суд повністю відмовив у задоволенні позовних вимог.

 І в якості бонусу – АО «ЮРІС ФЕРРУМ» вдалося домогтися компенсації витрат клієнтки на правову допомогу в загальній сумі майже 30 000 грн.

Митні адвокати АО «ЮРІС ФЕРРУМ» захистило інтереси клієнта у справі про оскарження незаконного коригування митної вартості товару

Поставлена задача:

Наш клієнт ввіз до України маринований імбир. Досвідчений митний брокер, декларуючи товар, подав всі необхідні документи, в яких чітко вказано ціну імбиру. 

Одеська митниця не погодилась з ціною та прийняла рішення про коригування митної вартості товару. 

Результат:

Оцінивши наявні у справі докази, суд ухвалив рішення на користь клієнта. Ще й стягнув витрати на гонорар адвокатів.

Адвокати з нерухомості АО «Юріс Феррум» стягнули на користь клієнта грошові кошти у судовому порядку.

Майже два роки тому до нас звернувся клієнт. Йому не повернули аванс за квартиру та гроші, які агентство отримало на «зберігання». 

Договори, підписані клієнтом, його ніяким чином не захищали, навпаки, містили окремі пункти, за якими він міг втратити суттєву грошову суму.

Поставлена задача:

Клієнт вирішив купити елітну квартиру. Звернувся до агентства нерухомості. Йому знайшли нібито підходящий варіант та запропонували підписати Договір про наміри укласти договір купівлі-продажу. 

Клієнт погодився, передав продавцеві аванс і ще досить значну суму – агентству нерухомості. 

Після цього виявилось, що документи на квартиру не в порядку. Із-за цього укласти угоду було не можливо, тому клієнт попросив повернути гроші. 

Продавець вирішив залишити собі гроші як завдаток. Представники агентства нерухомості зробили вигляд, що їх це питання не стосується і ніякі гроші вони не бачили.

Результат:

Суд задовольнив позов та стягнув на користь клієнта передані гроші, судовий збір та гонорар адвоката.

Спортивні адвокати АО «ЮРІС ФЕРРУМ» довели, що клієнтка не порушувала антидопінгові правила

Поставлена задача

Наша клієнтка, професійна спортсменка, постійно проживала у Варшаві, а в лютому минулого року вирішила відвідати родичів у Кракові. В цей час до неї додому прийшов офіцер допінг-контролю. Йому ніхто не відчинив, тому він подзвонив спортсменці.

Майже через 10 місяців після цього спортсменка отримала повідомлення про пропуск допінг-тесту.

Результат:

FINA вирішила не записувати проти спортсменки пропущений допінг-тест.

Represented a client in a case related to a real estate financial fraud scheme.

The task is set

Protect the client's interests, prove innocence, and restore financial stability.

Achieved results

The client was acquitted, and the court imposed damages on the accuser

Get a consultation

Always ready to provide you with the necessary qualified assistance and consultation to achieve the best solution.

Документи
Or you can write your own:
Our team:
Досвід 20 років
адвокатеса, партнерка АО «Юріс Феррум», інвентаризаторка
Досвід 2 роки
помічниця адвоката АО «Юріс Феррум»
Досвід 20 років
адвокат АО «Юріс Феррум»
Досвід 10 років
бухгалтерка АО «Юріс Феррум»
Real reviews of our customers