Нерухомість та будівництво

Нерухомість та будівництво

Купівля або продаж нерухомості, будівництво власного будинку – це не просто угода, це важливий крок, який супроводжується безліччю юридичних нюансів. Без знання цих нюансів можна придбати майно з незакінченими судовими справами. 

Діюче будівельне законодавство України не захищає від подібних ризиків та потребує прийняття єдиного Містобудівного кодексу. Але поки що існують лише проекти такого закону.

Тому адвокат з нерухомості та будівництва орієнтується як у національному законодавстві (наприклад, Цивільному кодексі України), так і в міжнародних нормах (наприклад, Міжнародному будівельному кодексі). Самостійно ж розібратися в цих питаннях громадянам та бізнесу буде неймовірно складно.

Адвокати з нерухомості
Форми оплати:

Оплата частинами

протягом місяців та навіть років. Інтервали між судовими засіданнями дозволяють рівномірно розподілити витрати.

Відсутність передоплат

Щоб почати роботу над справою, достатньо сплатити невелику суму за підготовку позову. Бо час цінніший за гроші.

Контроль витрат

Ви оплачуєте тільки фактично виконану роботу. Жодних прихованих послуг чи інших неприємних сюрпризів.

Отримати консультацію

Зверніться до наших адвокатів, щоб забезпечити оптимальне рішення вашої справи.

Документи
Або ви можете написати самостійно:
Наш досвід:

До нас звернулася клієнтка, все майно якої було арештовано. При цьому, клієнтка дізналась про це тільки зараз та взагалі не пам’ятала, чому так трапилось.

Поставлена задача:

Адвокати з нерухомості АО «Юріс Феррум» мали встановити, хто і на яких підставах наклав арешт на усе майно та скасувати заборони

Результат:

Суд задовольнив скаргу на бездіяльність державного виконавця та зобов’язав уповноважену особу відділу державної виконавчої служби зняти арешт.

Адвокати з нерухомості АО «ЮРІС ФЕРРУМ» захистило право власності клієнтки на квартиру.

Поставлена задача:

До АО «ЮРІС ФЕРРУМ» звернулася клієнтка, яка придбала квартиру і невдовзі після цього отримала повістку до суду. Виявилося, що існує судовий спір про нерухомість, в ході якого Департамент комунальної власності ОМР оспорює приватизацію придбаної квартири.

Дізнавшись про зміну власника спірної квартири, Департамент уточнив позовні вимоги та просив також виселити нашу клієнтку та скасувати державну реєстрацію її права власності. 

Результат:

Нашим адвокатам з нерухомості вдалося спростувати аргументи Департаменту комунальної власності ОМР, тому суд повністю відмовив у задоволенні позовних вимог.

 І в якості бонусу – АО «ЮРІС ФЕРРУМ» вдалося домогтися компенсації витрат клієнтки на правову допомогу в загальній сумі майже 30 000 грн.

Адвокати з нерухомості АО «Юріс Феррум» стягнули на користь клієнта грошові кошти у судовому порядку.

Майже два роки тому до нас звернувся клієнт. Йому не повернули аванс за квартиру та гроші, які агентство отримало на «зберігання». 

Договори, підписані клієнтом, його ніяким чином не захищали, навпаки, містили окремі пункти, за якими він міг втратити суттєву грошову суму.

Поставлена задача:

Клієнт вирішив купити елітну квартиру. Звернувся до агентства нерухомості. Йому знайшли нібито підходящий варіант та запропонували підписати Договір про наміри укласти договір купівлі-продажу. 

Клієнт погодився, передав продавцеві аванс і ще досить значну суму – агентству нерухомості. 

Після цього виявилось, що документи на квартиру не в порядку. Із-за цього укласти угоду було не можливо, тому клієнт попросив повернути гроші. 

Продавець вирішив залишити собі гроші як завдаток. Представники агентства нерухомості зробили вигляд, що їх це питання не стосується і ніякі гроші вони не бачили.

Результат:

Суд задовольнив позов та стягнув на користь клієнта передані гроші, судовий збір та гонорар адвоката.