Правове застереження

Правове застереження

Правове застереження 

Умови використання веб-сайту https://jurisferrum.com/ регулюються даним Правовим застереженням.

Правове застереження стосується усіх Користувачів цього веб-сайту (https://jurisferrum.com/), тому просимо з ним ознайомитися.

 

Цей веб-сайт https://jurisferrum.com/ (далі за текстом – Сайт) належить Адвокатському об’єднанню «Юріс Феррум» (код за ЄДРПОУ: 39176550, м. Одеса, вул. В. Арнаутська, буд. 62) (далі за текстом – АО «Юріс Феррум»).

 

Загальні положення

АО «Юріс Феррум» не несе відповідальності за точність, повноту або безперешкодний доступ до інформації, розміщеної на Сайті. У межах, дозволених законодавством, АО «Юріс Феррум» не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, включаючи втрату прибутку, що можуть виникнути внаслідок використання нашого веб-сайту або інформації, розміщеної на ньому.

АО «Юріс Феррум» залишає за собою право в будь-який момент змінювати або доповнювати надану інформацію без попереднього повідомлення.

Інформація, розміщена на цьому Сайті, ретельно перевіряється на достовірність, є правомірною та призначена виключно для загальних інформаційних цілей. Її не слід використовувати з якоюсь конкретною метою.

Інформація, розміщена на цьому Сайті, не є керівництвом до конкретних дій. Матеріали Сайту надаються виключно для загальної інформації та не містять юридичних або інших професійних консультацій. АО «Юріс Феррум» не несе відповідальності за дії Користувачів Сайту, які вони роблять після ознайомлення з матеріалами Сайту.

Для отримання консультації щодо конкретних юридичних питань, будь ласка, звертайтеся до АО «Юріс Феррум» в установленому цим Сайтом порядку. 

 

Права інтелектуальної власності

АО «Юріс Феррум» зазначає, що всі виключні авторські права на результати нашої інтелектуальної діяльності, розміщені на цьому Сайті, включаючи елементи дизайну, фотографії, тексти, ілюстрації, графічні зображення та коди, що присутні на Сайті, а також на його зовнішній вигляд і сприйняття (далі - Контент), повністю належать АО «Юріс Феррум».

АО «Юріс Феррум» зазначає, що права інтелектуальної власності на окремі фотографії Сайту (зокрема, але не виключно, фотографії у розділі «Послуги», «Блог») належать партнерці АО «Юріс Феррум, Гніздовській Ганні.

Користувачі Сайту мають право без обмежень переглядати, копіювати, роздруковувати та іншим чином використовувати Контент Сайту для особистих некомерційних потреб за умови, що всі копії та роздруківки Контенту міститимуть позначки про авторські права АО «Юріс Феррум» і посилання на Сайт.

Окрім випадків, зазначених вище, не допускається зміна або копіювання Сайту або його Контенту повністю або частково, у тому числі шляхом кадрування, включення тексту або елементів веб-дизайну до складу інших сайтів або публікацій, а також використання для створення похідних робіт. Не допускається розміщення посилань на наш Сайт на інших ресурсах без попередньої письмової згоди АО «Юріс Феррум».

Забороняється використання торгових марок АО «Юріс Феррум» без попередньої письмової згоди.

Жодні матеріали, розміщені на цьому Сайті, не передбачають надання будь-яких прав або дозволів (ліцензій) на їх використання.

Забороняється будь-яке втручання в роботу Сайту, комерційне використання Контенту, а також зміна або видалення позначок про авторські права або посилань на автора, присутніх у Контенті, без попереднього дозволу АО «Юріс Феррум».

Торговельна марка та логотипи АО «Юріс Феррум», які розміщені на Сайті мають статус ТМ (Торговельна марка) та є інтелектуальною власністю АО «Юріс Феррум».

Слоган АО «Юріс Феррум» (Your Problems, Our LAW), розміщений на цьому Сайті, є інтелектуальною власністю АО «Юріс Феррум». АО «Юріс Феррум» забороняє користування належними їй правами інтелектуальної власності третім особам.