Корпоративне право

Корпоративне право

Ведення успішного бізнесу – це не просто чітка стратегія та вдале планування. Це ще й про те, щоб мати надійного союзника – досвідченого юриста, який допоможе уникнути проблем, максимізувати можливості та захистити інтереси бізнесу в будь-якій ситуації. 

Такий союзник як корпоративний адвокат знайде оптимальний спосіб вирішення розбіжностей з партнерами, контрагентами або державними органами, будь то переговори, медіація або арбітраж.

Корпоративне право

Ми нагадуємо, що незнання закону або невірне його трактування може мати серйозні наслідки для бізнесу. 

Ми розуміємо, що це може призвести до: 

 • значних фінансових втрат: штрафів, пеней, відшкодування збитків;
 • пошкодження репутації: негативних публікацій, втрати клієнтів, партнерів;
 • судових справ: тривалих, виснажливих, з невизначеним результатом.

А будь-який корпоративний спір може поставити під загрозу не лише частку в бізнесі, а й всю компанію, приведши до банкрутства

 

Як адвокат з корпоративного права може допомогти бізнесу уникнути проблем

Найкращий варіант - запобігти виникненню корпоративних спорів, щоб не витрачати час на пошук корпоративного юриста після того, як проблема вже настала.

Бізнес може отримати такі юридичні послуги з корпоративного права: 

 • консультації з податкових та корпоративних питань; 
 • схеми створення, реорганізації та ліквідації компанії; 
 • проекти та шаблони корпоративних договорів та угод; 
 • створення бізнесу під ключ, включаючи обрання структури управління та повний пакет документів для початку роботи; 
 • захист прав інтелектуальної власності, оформлення ліцензійних угод та угод про передачу прав
 • допомога у вирішенні корпоративних спорів; захист інтересів в судах господарської юрисдикції або комерційному арбітражі.

Але ми розуміємо, що ідеальних варіантів майже не буває, тому корпоративних адвокатів шукають вже після того, як виник спір або якась проблема.

 

Переваги наших адвокатів з корпоративного права: 

Протягом останніх десяти років ми успішно захищаємо інтереси бізнесу, а ще права директорів, засновників, пайщиків, акціонерів та асоційованих членів

Ми спеціалізуємося на вирішенні складних корпоративних завдань: 

 • Проведення юридичного аналізу діяльності бізнесу та надання рекомендацій з оптимізації корпоративних процесів.
 • Врегулювання суперечок між акціонерами щодо прав на отримання дивідендів, голосування на загальних зборах акціонерів, обмежень прав акціонерів тощо. 
 • Сприяння вирішенню спорів між акціонерами, учасниками та керівництвом компанії щодо управління компанією, прийняття стратегічних рішень, розподілу прибутку тощо. 
 • Захист бізнесу у господарському суді або арбітражі. Вирішення конфліктів при реорганізації компанії, злитті, придбанні чи поділі активів. 
 • Проведення змін до статутних документів та організація загальних зборів. 
 • Повний юридичний супровід злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення тощо. 
 • Супровід під ключ під час створення нового бізнесу.

 

На нашому веб-сайті ми регулярно публікуємо переможні справи наших клієнтів, де ми розкриваємо ключові аспекти захисту їхніх інтересів у корпоративних спорах. 

Ми ведемо блог, де публікуємо статті про актуальні зміни у корпоративному законодавстві та ділимося нашими думками про те, як вирішувати прогалини між практикою та існуючим законодавством.

Форми оплати:

Первинна консультація.

Ми ретельно проаналізуємо вашу ситуацію, документи та визначимо оптимальний шлях вирішення проблеми. Після цього надамо вам чітку оцінку вартості послуг та складемо кошторис. Виберіть один із двох варіантів оплати: фіксовану ціну або погодинну ставку.

Гнучкість оплати.

Наші тарифи залежать від обсягу робіт, тому Ви можете коригувати їх відповідно до вашого бюджету. Ми пропонуємо систему авансування та розподіл платежів на конкретні етапи. Ви завжди будете в курсі, коли наступний етап та скільки він коштує.

Контроль над витратами. 

У нас немає прихованих платежів або неприємних сюрпризів. Ви оплачуєте лише за роботу, яка була фактично виконана. Наші корпоративні адвокати гарантують прозорість та можливість забезпечити контроль над вашими витратами у будь-який час, не переплачуючи за невиконані послуги.

Отримати консультацію

Зверніться до наших адвокатів, щоб забезпечити оптимальне рішення вашої справи.

Документи
Або ви можете написати самостійно: