Федотова Ірина Сергіївна

Адвокат АТ "Юріс Феррум"
Федотова Ірина Сергіївна
бухгалтерка АО «Юріс Феррум»

Пані Ірина не уявляє свого життя без подорожей та співу. Вона побувала в Білорусі, Ізраїлі, Європі та, звісно ж, в різних куточках України. 

Пані Ірина багато років співає у християнській музичній групі. 

В певний період дві пристрасті, спів та мандри, поєдналися в музичних виступах у різних країнах. 

Вона займається волонтерською діяльністю. Зокрема, здійснює бухгалтерську підтримку БО «БФ «Центр Мрії», яка займається дітьми з прийомних сімей, дітками ВПО та дітьми, які мають психічні та фізичні вади.

Практики:

Практики:

Податкові спори та бухгалтерський облік.

Володіння мовами:

Володіння мовами:

українська, англійська, російська.

Благодійна діяльність:

Благодійна діяльність:

- з вересня 2017 р. по сьогодні – головний бухгалтер БО «БФ «Центр Мрії».

Освіта:

Освіта:

Одеський національний економічний університет, 2009 р.

Курси:

Курси:

- 2019-2021 р. - семінари компанії IDM-проект;

- 2017-2018 - онлайн-семінар від Київської бухгалтерської служби «Неприбуткові організації 2017-2018»;

- навчання в освітньому центрі «Фактор-академія»: "ЗЕД операції", "Облік матеріальних цінностей в бюджетних установах".

Адвокатське об’єднання «Юріс Феррум»: коли дійсно треба звертатися до адвоката в Одесі

Ми працюємо як юридичній бутік, тому надаємо правову допомогу в Одесі та Одеській області лише у тих галузях права, де маємо великій досвід.

У нас працюють адвокати, які спеціалізуються на вирішенні:

- спортивних спорів.

Ми надаємо правову підтримку спортсменам, приймаємо участь у вирішенні спорів у спортивній сфері, захищаємо спортсменів на національному та міжнародному рівні, проводимо правові консультації зі спортивних питань. Наприклад, що робити, коли спортсмена спіймали на допінгу, порушили права неповнолітнього спортсмена.

- спорів у сфері нерухомості та будівництва;

Ми захищаємо права власників нерухомого майна, пайщиків, членів кооперативів, надаємо юридичні консультації у справах з нерухомістю, проводимо юридичну перевірку квартир, будинків перед придбанням, допомагаємо оформити права на нерухоме майно. Наприклад, які дізнатися, чи надійний забудовник, чи не має арештів на будинку та землі.

- митних спорів.

Ми надаємо правову допомогу у митних справах, захищаємо митних брокерів, оскаржуємо постанови про адміністративну відповідальність та рішення митниці. Наприклад, що робити при коригуванні митної вартості товару, коли виникає спір щодо визначення коду товару, як повернути надмірно сплачені платежі.

- сімейні спори.

Ми захищаємо інтереси неповнолітніх дітей, батьків у справах про позбавлення/поновлення батьківських прав, подружжя при поділі спільного майна. Наприклад, супроводжуємо спори про те, з ким залишиться дитина після розлучення батьків. 

- корпоративні спори.

Ми надаємо правову допомогу у створенні та реєстрації бізнесу, у вирішенні спорів, які виникають між засновниками, консультуємо з питань правового регулювання корпоративної діяльності та проводимо юридичний аналіз ризиків, пов'язаних з діяльністю бізнесу. Фактично, наші корпоративні адвокати можуть замінити юридичній відділ у невеликому бізнесі.

- медичні спори.

Ми надаємо правову допомогу пацієнтам, права яких порушено, лікарям у тому, як організувати приватну практику, супроводжуємо діяльність невеликих медичних закладів на умовах аутсорсингу, представляємо інтереси пацієнтів, лікарів у судовому процесі. Наприклад, що можна зробити, якщо платні послуги надали неякісно.

- абонентське обслуговування бізнесу. 

Ми захищаємо права підприємців та бізнесу, надаємо консультації з питань господарської діяльності, супроводжуємо під час проведення перевірок, захищаємо у судах, ведемо документообіг бізнесу. 

- вирішення спорів. 

Ми надаємо правову допомогу клієнтам у національних та міжнародних судах, зокрема, у спортивному та комерційному арбітражі. Проводимо досудове регулювання та робимо так, щоб укласти мирову угоду у суді на користь клієнта. 

Ми чітко та чесно розповідаємо про перспективи справи, без міфів та легенд.