Гніздовська Марія Михайлівна

Гніздівська Марія Михайлівна

Пристрасть пані Марії – це творчість. Вона успішно закінчила школу дизайну та вже більше 10 років працює у цій сфері.

Захоплюється книгами, серіалами та кіно з цікавими сюжетами, грає в настільні ігри та у квізи і керує своїм авто. 

Пані Марія розширює свої горизонти і пише книгу, створює, та монтує цікаві відео (розважальні, корисні, і так далі), малює та продовжує відкривати в собі різні напрямки як творча людина.

Практики

Практики

Інтелектуальна власність

Володіння мовами

Володіння мовами

англійська, російська, українська, японська

Освіта

Освіта

ЕПФ, ОНУ ім. І.І. Мечнікова, 2008;

 Дитяча школа мистецтв №5 за спеціальністю фортепіано, 2002.

Курси

Курси

з вересня по листопад 2008 р. – Одеський державний обласний освітньо-курсовий комбінат (отримання свідоцтва на право керування транспортним засобом);

з 26 по 30 вересня 2009 р. – Одеський регіональний інститут державного управління, Центр підвищення кваліфікації кадрів (спецкурс «Ділова українська мова»);

2010-2013 р. – мовний центр «Prime Time» за фахом Advanced English Course;

2013 – навчальний центр «Дизайн Клас» (курс «Дизайн реклами»).

Досвід

Досвід

з 2009 р. до 2010 р. – провідний спеціаліст відділу кадрів у Департаменті фінансів Одеської міської ради;

з 2010 р. по 2012 р. – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку у Департаменті фінансів Одеської міської ради;

з 2014 р. по теперішній час – спеціаліст з комп'ютерної графіки (дизайну) АО «ЮРІС ФЕРРУМ».

Адвокатське об’єднання «Юріс Феррум»: коли дійсно треба звертатися до адвоката в Одесі

Ми працюємо як юридичній бутік, тому надаємо правову допомогу в Одесі та Одеській області лише у тих галузях права, де маємо великій досвід.

У нас працюють адвокати, які спеціалізуються на вирішенні:

- спортивних спорів.

Ми надаємо правову підтримку спортсменам, приймаємо участь у вирішенні спорів у спортивній сфері, захищаємо спортсменів на національному та міжнародному рівні, проводимо правові консультації зі спортивних питань. Наприклад, що робити, коли спортсмена спіймали на допінгу, порушили права неповнолітнього спортсмена.

- спорів у сфері нерухомості та будівництва;

Ми захищаємо права власників нерухомого майна, пайщиків, членів кооперативів, надаємо юридичні консультації у справах з нерухомістю, проводимо юридичну перевірку квартир, будинків перед придбанням, допомагаємо оформити права на нерухоме майно. Наприклад, які дізнатися, чи надійний забудовник, чи не має арештів на будинку та землі.

- митних спорів.

Ми надаємо правову допомогу у митних справах, захищаємо митних брокерів, оскаржуємо постанови про адміністративну відповідальність та рішення митниці. Наприклад, що робити при коригуванні митної вартості товару, коли виникає спір щодо визначення коду товару, як повернути надмірно сплачені платежі.

- сімейні спори.

Ми захищаємо інтереси неповнолітніх дітей, батьків у справах про позбавлення/поновлення батьківських прав, подружжя при поділі спільного майна. Наприклад, супроводжуємо спори про те, з ким залишиться дитина після розлучення батьків. 

- корпоративні спори.

Ми надаємо правову допомогу у створенні та реєстрації бізнесу, у вирішенні спорів, які виникають між засновниками, консультуємо з питань правового регулювання корпоративної діяльності та проводимо юридичний аналіз ризиків, пов'язаних з діяльністю бізнесу. Фактично, наші корпоративні адвокати можуть замінити юридичній відділ у невеликому бізнесі.

- медичні спори.

Ми надаємо правову допомогу пацієнтам, права яких порушено, лікарям у тому, як організувати приватну практику, супроводжуємо діяльність невеликих медичних закладів на умовах аутсорсингу, представляємо інтереси пацієнтів, лікарів у судовому процесі. Наприклад, що можна зробити, якщо платні послуги надали неякісно.

- абонентське обслуговування бізнесу. 

Ми захищаємо права підприємців та бізнесу, надаємо консультації з питань господарської діяльності, супроводжуємо під час проведення перевірок, захищаємо у судах, ведемо документообіг бізнесу. 

- вирішення спорів. 

Ми надаємо правову допомогу клієнтам у національних та міжнародних судах, зокрема, у спортивному та комерційному арбітражі. Проводимо досудове регулювання та робимо так, щоб укласти мирову угоду у суді на користь клієнта. 

Ми чітко та чесно розповідаємо про перспективи справи, без міфів та легенд.