Степанова Дар’я Едуардівна

Степанова Дар’я Едуардівна

Пані Дар'я, щоб відволіктися від буднів, обожнює поглиблюватися у світ книг з фентезі. Та часом вона також насолоджується психологічними трилерами та британськими детективами. 

З дитинства захоплюється переглядом різного роду криміналістичних шоу. 

Понад 10 років професійно займалась бойовими мистецтвами – карате та має титул чемпіонки України (2016 р.). 

Рідні вважать, що пані Дар'я завжди в курсі в актуальних подій, незалежно від сфери — будь то юриспруденція, політика або соціальні мережі, включаючи ресторанний бізнес.

Володіння мовами:

Володіння мовами:

українська, німецька, російська.

Освіта:

Освіта:

ЕПФ ОНУ імені І.І. Мечникова, 2023 р.

Професійній досягнення/нагороди:

Професійній досягнення/нагороди:

 І місце, студентські змагання з вирішення комерційних спорів «I-st Kyiv Commercial Litigation Moot Court Competition», членкиня команди «Jus Arte» (студенти ІІІ курсу ЕПФ ОНУ імені І.І. Мечникова), листопад 2022 р.;

ІІІ місце, V Національні судові змагання із запобігання корупції, членкиня команди «Jus Arte» (студенти ІІІ курсу ЕПФ ОНУ імені І.І. Мечникова), березень 2023 р. - ІІ місце, ІV Національні судові змагання з права інтелектуальної власності (ELSA Kyiv), членкиня команди «Jus Arte» (студенти ІV курсу ЕПФ ОНУ імені І.І. Мечникова Д. Степанова, Д. Балабан), листопад 2023 р.

подяка ЕПФ ОНУ імені І.І. Мечникова за успіхи у навчанні, популяризацію факультету та з нагоди 25-річчя ЕПФ ОНУ, 2023 р.